Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

XV - lecie OGRODÓW SZTUK

7 października obchodziliśmy 15-lecie cyklu "Ogrody Sztuk". Uroczystość, która odbyła się w Centrum Kultury i Sztuki uświetnił  wspaniały występ Andrzeja Sikorowskiego z córką Mają i towarzyszącymi im muzykami. Zaśpiewali piosenki z nowej płyty i stare przeboje.Widownia wypełniła po brzegi salę i świetnie się bawiła.

 Przedstawiciele tczewskich władz samorządowych, organizacji oraz wiele osób prywatnych złożyli życzenia dalszej owocnej działalności.

 Jubileuszowe podziękowania wraz z statuetkami wykonanymi przez uczestników Koła Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Umysłowo zostały przyznane instytucjom wspomagającym naszą działalność na niwie kultury w Tczewie, Powiecie Tczewskim i Kociewiu.

 Słodycze, które otrzymaliśmy od gości zamiast kwiatów zostaną w całości przekazane osobom starszym podczas tradycyjnego kolędowania grupy kolędniczej TTK "Brama" w ośrodkach opiekuńczych.Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.

 Przed występem artystów obejrzeliśmy na ekranie wspomnienia fotograficzne z kronik TTK "Brama" oraz  prezentację multimedialną pt."15 lat w 10 minut"- zmontowaną przez Piotra Weintza. 

 Spotkanie jubileuszowe zatytułowano "Muzyka i poezja z Krakowa". Poezja wyrecytowana została "na wesoło" w interpretacji Bramowiczów - Marii Kańskiej, Danuty Żywickiej, Ludwika Kiedrowskiego i 15-letniego ucznia Marcelego Paśko.

 Ogólny zachwyt wzbudził stół z poczęstunkiem dla gości.To był niezapomniany wieczór.

                                                        

 

Nasi Przyjaciele